[nggallery id=165]
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Fanpage’u

Program Klubu Lato 2015. Może ulec zmianie…

KlubLato2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karty zapisu wraz regulaminem do pobrania tutaj lub dostępne w Domu Kultury w Gostyni.

 

W co się bawić ?

Dużymi krokami zbliżają się wakacje.

Co robić ? Jak zagospodarować czas wolny?

Na te pytania odpowiada wszystkim zainteresowanym Dom Kultury w Gostyni składając dzieciom nietuzinkową ofertę w Klubie Lato. Propozycji jest wiele. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż zajęcia są  interdyscyplinarne i prowadzone zawsze w formie zabawy. Z reguły są to warsztaty, co daje  dzieciom swobodę działania, tworzenia i radości a przez to wszechstronnego rozwoju.

Co proponuje Dom Kultury ?

W okresie od 1 do 31 lipca w godzinach 7.30 do 16.00,  planowane są zajęcia w pięciu blokach tematycznych: poznajemy kraje świata- Hiszpania, bezpiecznie i zdrowo, lato w górach, teatralnie i bajkowo oraz  w świecie roślin i zwierząt.

Jak wygląda oferta zajęć ?

W Klubie Lato z reguły są prowadzone ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Są to między innymi: BIG scrable w terenie, konstruowanie gry 3D, teatr cieni, wykonywanie hiszpańskiego wachlarza, taniec w rytm flamenco, kalambury, ognisko, sprawnościowy tor przeszkód, malowanie kamieni, bal przebierańców i wiele innych. Planuje się też wycieczki: do Muzeum Pożarnictwa, Do Parku Rozrywki w Zatorze, Kopalni srebra, na Równice i Szlakiem Orlich Gniazd oraz wyjazdy na kąpieliska i baseny.

Do kogo skierowana jest ta oferta i jak będzie czynny Klub Lato ?

Do Klubu Lato mogą uczęszczać wyłącznie dzieci w wieku szkolnym. Regulamin oraz harmonogram zajęć na poszczególne tygodnie zamieszczony będzie wkrótce.

Czy przewidziany jest jakiś posiłek ?

Oczywiście podczas pobytu w Klubie lato dzieci otrzymują 2 poczęstunki w formie suchego prowiantu wraz z napojami.

W jaki sposób można zapisać dziecko ?

Przypominamy rodzicom, że zgłoszenia przyjmujemy od 4 maja a zapisu dokonuje się poprzez złożenie karty, która jest do pobrania w Domu Kultury lub tutaj  i uiszczenie opłaty w wysokości  10 zł za dzień. Ilość miejsc jest ograniczona.

                                                 Na podstawie najczęściej zadawanych przez rodziców pytań

                                                                                               Jolanta Rynkiewicz-Kotwasińska